sedina.pl a to co wokół nas

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

sedina.pl a to co wokół nas

Postautor: Busol » 20 sie 2004, o 09:26

Wielka prośba do forumowiczów !

Bardzo cenną rzeczą dla mnie jest to że nie oddajemy się politycznym dyskusjom na portalu (myslę o tej najbardziej wspólczesnej polityce która jeszcze nie jest historią). I choć korci mnie straszliwie (bo TEŻ MAM SWOJE ZDANIE) żeby cośik napisać o tym co się dziej itp, to nie robie tego, bo zależy mi na tym aby czytający posty mogli oderwać się od postaci i faktów z naszej lokalnej polityki. Wtedy naprawdę odpoczywam(y)... A pewnych rzeczy czy nam się podoba czy nie to nie zmieniymy wiec po co się denerować.

Mam świadomość, że "tutaj jest jak jest" i z tą świadomością robię to co mogę aby ukazać piękno (historii) naszego miasta. A proszę mi uwierzyć - miałem już wiele głosów doceniających naszą "społeczność sedinową" właśnie za to, że na przekór wszystkiemu "chce nam się chcieć" rozmawiać/pisać/robić/zachwycać/uczyć/słuchać .........

Proszę nie traktować tego jako regulamin, nakaz czy zarządzeni tylko jako prośbę/sugestię. Polityki i tam mam(y) wbród dookoła...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 30 sie 2004, o 15:15

Jeśli wolno mi dodać coś od siebie. Podejrzewam, że nawet gdybyśmy próbowali coś w tej kwestii zrobić, to uwierz jest to na tyle hermetyczne środowisko, że obcych do stołu się nie dopuszcza ... oczywiście mając odpowiednie plecy można wszystko ... a tak w ogóle to wydaje mi sie że w "kupie" siła I jeżeli każdy z nas jakąś swoją odrobinką bedzie sie zajmował, mogąc liczyć na pomoc pozostałych, to portal ten ma duże szanse przetrwania przez dłuuuuuuugie lata. Ale filozoficznie mi sie powiedziało ... no ale tak jest, i najważniejsze to co napisałeś, że "chce nam się chcieć".

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron