Encyklopedia Szczecina - błędy i suplement

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
tomeks
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2006, o 23:10

Postautor: tomeks » 31 mar 2008, o 21:36

Piotrek pisze:Szacunek dla siwej głowy jak najbardziej, ale Siwy włos nie zwalnia/upoważnia* do wygłaszania niesprawdzonych lub nieprawdziwych informacji.
Jeśli chodzi o polemikę to ... tu zamilknę

* niewłaściwe skreślić
Ok pełna zgoda, ale ten brudny paluch to przecież w tak zacnym gronie nie uchodzi. :roll:
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 31 mar 2008, o 22:18

tomeks pisze:Ok pełna zgoda, ale ten brudny paluch to przecież w tak zacnym gronie nie uchodzi. :roll:
Nad paluchem mozna dyskutowac natomiast nad poglądami Pana profesora już trudniej. Wszystko rozumiem, szacunek itp i generalnie chyba wspolny cel - propagowanie historii.. ale jak spojrzysz tu (pewnie znasz):

http://sedina.pl/modules.php?op=modload ... e&sid=1722

to wszystko jest takie fajne tylko tej dyskusji brak
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
tomeks
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2006, o 23:10

Postautor: tomeks » 31 mar 2008, o 22:52

Znam, raczej masakra !!! (swoją drogą gratulowałem wtedy Torneyowi wyważonej odpowiedzi)
Ja też jeszcze na studiach był bardzo krytyczny wobec TB. pamietam wykład (1,5h) w którym prof. zsynteytyzował CAŁE śrdniowiecze :roll: . Śmiechu było po pachy. Co ciekawe, jescze w drugiej połowie lat 80-tych w pisemkach drugoobiegowych uzywano wobec niego i innych wykładowców nowokreowanego UN sformowania "tzw. prof. ...".
Później zacząłem czytać jego prace. Różne to było, ale są i perełki, które do dzs się bronią.
Piszesz że "brak dyskusji", zaproście z okazji kwietniowej rocznicy TB na spotkanie (chyba ze już takie próby były :? ) - służe posrednictwem.
Ja wiem że gdy padają argumenty ponizej paca (i wszelkiej krtyki) to emocje puszczają, ale wyzszość moralna zobowiazuje, a jak się nie da inaczej to chyba lepiej łaskiawie przemilczeć... Inteligentni słuchacze i tak zrozumieją.
Pzrepraszam ze tak się wymądrzam, ale chyba warto mimo wszystko eksponować to co łączy. Clio jest przeciez cudowna. :D
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 31 mar 2008, o 23:27

Redakcja Kuriera obiecała przekazać polemikę profesorowi, a w niej, jak wiemy, było zaproszenie do publikacji na łamach pisma, którego tytuł jest zbyt trudny do zapamiętania. Odpowiedzi na zaproszenie nie było, więc albo kłamała redakcja KSz, albo zignorował nas profesor.
Erich-Falkenwaldergesellschaft

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości