dodatek do galerii

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

dodatek do galerii

Postautor: Bartez » 20 maja 2004, o 12:36

była mowa o tym aby wszystko usystematyzowac
aby zdjecia z galerii mialy swoj opis itp oraz miejsce na forum do dyskusji na ich temat
mozna by stworzyc dodatkowe miejsce na opowisci o roznych miejscach
czasem zabawne a czasem nawet i sensacyjne opowiesci- oczywiscie takie ktore mialy miejsce

taki pomysl wpadl mi kiedy ogladalem galerie jeziorka na ul. Derdowieskiego, mowiac tak troche zrtem to na tym jeziorku moj dziadek zapoczatkowal kajakarstwo w Szczecinie :D
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 20 maja 2004, o 12:46

Zgadzam się... ale chyba już coś takiego się już stworzyło
tutaj :)
CZy chodzi o coś innego ?

A tak na marginiesie to miejsce bliskie sercu Admina więc wszelkie zdjęcia i rozmowy o tamtych okolicach bardzo mnie cieszą.
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 20 maja 2004, o 12:52

no cos podobnego
alw chodzi o to aby otwierajac galerie gdzies na boku byly odnosniki np. do forum i tego tematu na nim do jakiejs legendy z danym miejsce mzwiazanej do histori danego miejsca oraz do dzialu gdzie byly by zapisane historie odnosnie tego miejsca

chodzi o to aby forum "niezasmiecac" wszelkimi infoirmacjmi bo jest to czesciowo bez ladu i skladu :D

taka mała moja dygresja moze cos da :D
Gość

Postautor: Gość » 24 maja 2004, o 15:09

A mo¿e lepiej jakby by³o miejsce ko³o zdjêæ na to, aby mo¿na by³o dopisaæ to o czym mówi Bartez.. ?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 24 maja 2004, o 15:40

Anonymous pisze:A może lepiej jakby było miejsce koło zdjęć na to, aby można było dopisać to o czym mówi Bartez.. ?
Miejsce jest standardowo (zob. Brama portowa czy inne opisane zdjęcia)
Czy to o to chodzi ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości

cron