propozycje odnosnie galerii

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

propozycje odnosnie galerii

Postautor: keson » 17 maja 2004, o 12:39

mam dwie:
1. w galerii dodac informacje o dacie zdjecia/pocztowki

2. stworzenie odrebnej galerii szczecina powojennego, gdzie moznaby wrzucac zdjecia miejsc/budynkow ktore wojne przetrwaly, a ulegly zmianie/przebudowie/zniszceniu w latach pozniejszych (np ul. wyszaka, kaskada, dawna zabudowa okolic pl. rodla, tramwaje jezdzace przez wojska polskiego i obroncow stalingradu).
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 17 maja 2004, o 14:09

Takie jest założenie portalu i galerii. Szczecin przed i po wojnie...

Daty i opisy Szczecina przedwojennego są w tej chwili w wersji "roboczej". Mam nadzieję, że zostaną uzupełnione i opisane bardzo dokładnie przez osbę "obeznaną z tematem" bo na zawartości merytorycznej bardzo mi zależy, ale potrzeba jeszcze troche cierpliwości - rozmowy trwają.

Jeśli chodzi o szczcin powojenny to takie są zamiary. W tej chwili zbiory są niewielkie, natomiast mam nadzieję do końca czerwca być w posiadaniu pokaźnej kolekcji pocztówek i zdjęc powojennego Szczecina ale tu też trzeba cierpliwości wszak portal "się rozwija"
Jeśli jest taka możliwość aby się włączyć w ten rozwój, czy to przez udostępnienie swoich zbiorów czy też przy bezpośrednim budowaniu - to serdecznei zapraszam....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron