plener w Willi Lentza w sobotę 23 stycznia

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
izzydor
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2009, o 14:34

plener w Willi Lentza w sobotę 23 stycznia

Postautor: izzydor » 22 sty 2010, o 14:26

Sfotografuj willę - wygraj nagrody!

Będziemy zwiedzać bajkowy pałacyk, w którym kiedyś działał Pałac Młodzieży, weźmiemy udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami i poszukamy ciekawych willi na Pogodnie i Łęknie.

Zapraszamy na 28. photoday. Spotykamy się w sobotę 23 stycznia w południe w Willi Lentza przy al. Wojska Polskiego 84. Na godz. 12 zapraszamy nie tylko amatorów fotografii, ale również całe rodziny. Proponujemy Wam bowiem zwiedzanie Willi Lentza z profesjonalnymi przewodnikami, którzy opowiedzą nam o wszystkich tajemnicach tego niezwykłego pałacyku.

Warto postarać się, bo nasze zdjęcia wykonane w willi wezmą udział w konkursie „Willa Lentza – ziemia obiecana szczecińskiej kultury”. Nagrody pieniężne otrzymają autorzy trzech zwycięskich zdjęć, jednak organizatorzy zapowiadają, że będą chcieli wykupić prawa autorskie do większej liczby fotografii.

Kolejnym punktem będzie spacer i poszukiwanie atrakcyjnych willi w wyjątkowych dzielnicach Szczecinie – Łęknie i Pogodnie. Przygotujemy dla Was mapkę z zaznaczonymi najatrakcyjniejszymi miejscami.

Na koniec, z pełnymi kartami pamięci, ruszamy do domów, publikujemy nasze fotografie w serwisie www.mmszczecin.pl przez cały weekend. Internauci oceniają nasze zdjęcia do wtorku, wyniki photoday (konkursu „FlashDay #28 codename: Lentz_Day”) publikujemy w czwartek w serwisie www.mmszczecin.pl oraz w papierowym wydaniu „MM Moje Miasto”.

tekst z: http://www.mmszczecin.pl/31243/2010/1/2 ... aj-nagrody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron