Wycieczka - Szczecin

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Gallahad
Posty: 1
Rejestracja: 8 gru 2009, o 21:31

Wycieczka - Szczecin

Postautor: Gallahad » 8 gru 2009, o 21:35

Witam,
Zaznaczam, ze jestem nowy na forum już na wstępie. Szukałem w wyszukiwarce i na forum i generalnie nie znalazłem nic , trafiłem na stronę przez Google. A teraz do rzeczy. Mianowicie chciałbym zrobić sobie wycieczkę po szczecińskich zabytkach ewentualnie ciekawych miejscach ale tych mniej znanych, których ogol społeczeństwa omija bądź to z niewiedzy bądź z innych przyczyn.Jako, ze z pustego Salomon nie naleje; zwracam sie do Was jako znawców takich miejsc i proszę o sugestie. Nie posiadam niestety literatury nt Szczecina.
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 9 gru 2009, o 16:32

Jak by Ryszard Kotla udzielał się na tym portalu to by odpowiedział na ten post, bo jest odpowiednią osobą, która by udzieliła ci odpowiedzi i oprowadziłby ciebie po tych miejscach, dużo do tego ciekawie opowiadając. Ten człowiek to chodząca encyklopedia, prawdziwa skarbnica wiedzy o Szczecinie i regionie.
Awatar użytkownika
stettiner
Posty: 387
Rejestracja: 19 gru 2004, o 14:56
Lokalizacja: Stettin,

Postautor: stettiner » 11 gru 2009, o 15:23

albo w Kanie zapytać o Przemka Głowe tez organizuje wycieczki.
You can kiss me. I'm Straight Edge ! sXe.

TWH TS

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości