Szczupaki i Śledzie 2008

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Szczupaki i Śledzie 2008

Postautor: Torney » 8 sty 2009, o 18:49

Wojciech Lizak pisze:Szczupaki za trwanie należą się Romkowi Zańce, środowisku "fo:pa", a portalowi Sedina dodatkowo za to, że nie dał się skomercjalizować, choć miał propozycje reklam. Odrzucili je, czym wzbudzili mój zachwyt, przypominając, że są prosto od Żeromskiego.
Więcej.

Panu Wojciechowi dziękujemy za miłe słowa i nominację.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 8 sty 2009, o 19:24

Portalowi - gratulacje
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 12 sty 2009, o 20:39

Chwalmy się:

http://radio.szczecin.pl/index.php?idp=0&idx=45235

:) Wszystkim gratuluję, gdyż nominacje pochodzą "od ludzi".

I choć w starciu z olimpijczykami szans nie widzę żadnych :) to jednak już sam fakt nominacji napawa mnie dumą... A was ?

Ogłoszenie i wręczenie w piątek o 19.00 w TVP Szczecin - oczywiście delegacja sedina.pl już szykuje kreacje :)
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
rayman
Posty: 178
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 10:29

Postautor: rayman » 12 sty 2009, o 20:45

GRATULACJE :D ! ! !
Należy spodziewac się tego co najlepsze,zło przyjdzie samo...
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 752
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kropka » 12 sty 2009, o 21:12

Busol pisze:Chwalmy się:

http://radio.szczecin.pl/index.php?idp=0&idx=45235

:) Wszystkim gratuluję, gdyż nominacje pochodzą "od ludzi".

I choć w starciu z olimpijczykami szans nie widzę żadnych :) to jednak już sam fakt nominacji napawa mnie dumą... A was ?

Ogłoszenie i wręczenie w piątek o 19.00 w TVP Szczecin - oczywiście delegacja sedina.pl już szykuje kreacje :)
A może wpadniemy całą bandą 7984 człowieka ? Wtedy nikt nie wygra z sedina.pl :D :D :D
rayman
Posty: 178
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 10:29

Postautor: rayman » 12 sty 2009, o 21:53

Kropka pisze:
Busol pisze:Chwalmy się:

http://radio.szczecin.pl/index.php?idp=0&idx=45235

:) Wszystkim gratuluję, gdyż nominacje pochodzą "od ludzi".

I choć w starciu z olimpijczykami szans nie widzę żadnych :) to jednak już sam fakt nominacji napawa mnie dumą... A was ?

Ogłoszenie i wręczenie w piątek o 19.00 w TVP Szczecin - oczywiście delegacja sedina.pl już szykuje kreacje :)
A może wpadniemy całą bandą 7984 człowieka ? Wtedy nikt nie wygra z sedina.pl :D :D :D
Wpadnijmy :!: Wpadnijmy :wink:
Należy spodziewac się tego co najlepsze,zło przyjdzie samo...
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 12 sty 2009, o 22:52

Bot'ów pewnie nie wpuszczą :-)
Awatar użytkownika
emilka
Posty: 425
Rejestracja: 29 gru 2005, o 20:17
Lokalizacja: Zabelsdorf, Carlastr.

Postautor: emilka » 13 sty 2009, o 13:16

Awatar użytkownika
wraga
Posty: 1336
Rejestracja: 23 gru 2004, o 13:18
Lokalizacja: najpierw Falkenburg, potem Szczecin - Wussower Str., a teraz Am Bültpohl
Kontakt:

Postautor: wraga » 13 sty 2009, o 15:01

Busol pisze:...
I choć w starciu z olimpijczykami szans nie widzę żadnych :) to jednak .... ?
"Gazeta.pl.szczecin , godz. 15.00

SONDAŻ
Kto zasługuje na tytuł Szczupaka 2008?

25% - Arkadiusz Bis - Portal Sedina (30)
25% - Anna Suchocka (30)
21% - Marek Kolbowicz i Konrad Wasielewski (26)"

Na razie to jednak przegrywają 8)
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 13 sty 2009, o 16:07

Hmm...

To może portal dostanie za rok, za pięć lat działalności wszystkich osób zaangażowanych.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 13 sty 2009, o 16:16

Torney pisze:Hmm...
To może portal dostanie za rok, za pięć lat działalności wszystkich osób zaangażowanych.
Chciałem wyjaśnić. mi tez jest niezręcznie, że pojawia sie moje nazwisko bo sam osobiście się zupełnie nie poczuwam. Rozmawiałem z TVP pisałem do radia z prosbą o prostowanie, otrzymałem odpowiedz, ze tak dostarczyła kapituła i nie moga tego zmienić, choć widze ze na stronach radia jest po prostu portal sedina, a na stronach TVP widze że juz poprawiono:

http://ww6.tvp.pl/6488,20090112861340.strona

na stronach GW tez jest "Portal Sedina"
http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,8723 ... ndazu.html

Jeśli ktoś czuje sie urazony, moge przeprosić albo poprosic o wyrozumiałośc...

Liczę, że każdy kto sie poczuwa poczuje sie nominowany...
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Piotr-Stettin
Posty: 466
Rejestracja: 3 sie 2006, o 20:03

Postautor: Piotr-Stettin » 13 sty 2009, o 16:42

Portal zasługuje na Szczupaka za całokształt działalności

Ja doceniam ludzi, którzy publikują bardzo ciekawe materiały, dbają o galerię, wzbogacają ją i nie pobierają za to żadnych pieniędzy. Sedina to kopalnia wiedzy, promocja miasta, portal, który jest bardzo chętnie odwiedzany przez wielu internautów :).

No po prostu należy się szczupaczek i tyle! Jak nie w tym roku to może w następnym? Nikt też chyba nie ma pretensji, że nominację podpisali "Arkadiusz Bis - Portal Sedina" , bo gdyby portal zdobył szczupaczka to ktoś musi ruszyć swoje 4 litery i odebrać nagrodę hehe ;).
Awatar użytkownika
Zahuś
MV Bembridge
Posty: 342
Rejestracja: 10 kwie 2005, o 23:31
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Zgadzam sie w 100%

Postautor: Zahuś » 13 sty 2009, o 21:07

Portal ma ogromną wagę historyczną. Nie chodzi przede wszystkim o tysiące zdjęć, nie o filmy, nie o artykuły ale popularyzację historii naszego miasta i regionu poprzez aktywne uczestniczenie w jej odkrywaniu i poznawaniu. Ja osobiście najbardziej lubię czytać wszelakie zagadki. Nie jestem na tyle mocny by w większości z nich brać udział - tu są przecież zawodowcy, ale widok jak z jakiegoś szczegółu rodzi się duży temat to naprawdę pokazuje potęgę tego portalu. Każdy z nas ma jakąś tam wiedzę. Jedni mniejszą a inni większą, ale kiedy zsumuje się wiedzę od kilkuset osób to robi to potężne wrażenie. Internet ma ta potęgę, że do niedawna jedynie tzw ośrodki akademickie skupiały wokół siebie tzw autorytety. Dzisiaj na tym portalu są ludzie którzy w niejednej historycznej dziedzinie wiedzy o naszym mieście są niepokonani. To od nich można się wiele dowiedzieć. Tu historia po prostu trafia pod strzechy. Pasuje tu jak ulał podpis Romeck'a. Już nie palimy niemieckich dokumentów tylko dlatego, że były po niemiecku. To tacy ludzie jak min. Marek Łuczak wyznaczają w mieście trendy koegzystencji starej i nowej historii tworząc po prostu jedną historię a zarazem most łączą starych i obecnych mieszkańców miasta których być może różnił język ale przecież nie uczucia do tego miasta. I nie ważne czy do Stettina czy Szczecina. Sukcesy sportowe to wynik potężnej pracy ale to praca albo jednostki lub co najwyżej kilku pracującej na jej sukces. Szacunek. Ale ten portal to długoletnia już praca setek ludzi. Portal bezsprzecznie zasługuje na tytuł szczupaka, chociażby tylko za to że niszczy nienawiść a buduje dużo bardzo szerokich mostów na których spotyka się tylu fajnych ludzi i ze Stettina i ze Szczecina. Trzymam kciuki Zahuś
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 16 sty 2009, o 14:23

Widze ze wszedzie juz poprawiono i jest portal sedina.pl/tworcy portlau sedina.pl. mam nadzieje ze teraz jest ok.
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
wraga
Posty: 1336
Rejestracja: 23 gru 2004, o 13:18
Lokalizacja: najpierw Falkenburg, potem Szczecin - Wussower Str., a teraz Am Bültpohl
Kontakt:

Postautor: wraga » 16 sty 2009, o 19:23

Brawo :D :D :D , piękny Szczupaczek, za rok będzie Szczupak.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości