Ul. Husarów, Gumieńce - potrzebne materiały na dyplom

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
pysia
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2008, o 23:23

Ul. Husarów, Gumieńce - potrzebne materiały na dyplom

Postautor: pysia » 10 paź 2008, o 23:53

Witam wszystkich!

Z okazji studiowania na 5 roku PS i rozpoczęcia pracy dyplomowej :) postanowiłam zająć się zapomnianym dworkiem na ul. Husarów. w dzielnicy Gumieńce. Bardzo urokliwy dworek z dawnymi zabudowaniami folwarcznymi, które obecnie pełnią role hurtowni, a sam dworek niszczeje rozdzielony pomiędzy biura różnych firm....

Jednak, aby pozwolono mi zająć się tym miejscem, jako tematem dyplomu - potrzebne mi są jakiekolwiek i wszystkie możliwe materiały! Zwłaszcza plany, rzuty, inwentaryzacje, rysunki itp. Przeszukałam już Archiwum, Książnicę, odwiedziłam Konserwatora oraz Ośrodek ds. konserwacji. Mam z tych wszystkich miejsc zaledwie parę stron, niewiele, by zacząć....

Proszę zatem wszystkich o jakąkolwiek pomoc i kontakt w razie ww materiałów pod kontem mail: patrycja.ogonowska@wp.pl, GG:8799912.
Pozdrawiam serdecznie. :roll:
Załączniki
Kopia a.jpg
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 11 paź 2008, o 13:22

Po pierwsze - zachęcam do lektury.
Po drugie - jeśli już ktoś liczy na pomoc, to powinien wykazać na tyle zaangażowania, by zajrzeć na portal i sprawdzić, czy ktoś takiej pomocy udzielił, a nie czekać na gotową przesyłkę e-mailem.
Po trzecie - nie mogę wyjść z podziwu, że materiały do pracy dyplomowej wystarczy zacząć zbierać na V roku ;).
Po czwarte - naturalnie życzę powodzenia :).
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
pysia
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2008, o 23:23

Postautor: pysia » 12 paź 2008, o 11:27

Nie wiem o co Co chodzi Panu, Panie Torney...

Po pierwsze to szukałam na sedinie chyba ze dwie godziny materiałów o ul. Husarów. Niestety, mimo, że tyle wiedzy na tym portalu, to niestety jest tu na tyle duże nieuporządkowanie tematów i haseł (np. wg dzielnic), że nic w efekcie nie znalazłam...Niestety w żadnej wyszukiwarce po wpisaniu "ul.Husarów", tudzież samo "Husarów" nie wyświetla się ani jeden znaleziony wątek...

Po drugie - to właściwie już odpowiedziałam w punkcie pierwszym: SZUKAŁAM!

Po trzecie - może Pan nie wychodzić z podziwu, ale naprawdę można zacząć szukać materiałów ROK PRZED DYPLOMEM, zwłaszcza, że dyplom to będzie głównie projekt, a nie książka (przypominam jestem na PS),(niektórzy zaczynają robić dyplom 3 miesiące przed i to dopiero zasługuje na podziw).

Po czwarte - dziękuję uprzejmie i proszę O ODPOWIEDZI W TYM TEMACIE JEDYNIE OSOBY, KTÓRE NAPRAWDĘ CHCĄ POMÓC I MAJĄ JAKIEŚ MATERIAŁY, za które będę bardzo wdzięczna. Umoralnianie załóżmy w jakimś innym wątku. Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 12 paź 2008, o 11:40

Od pilnowania porządku na forum to akurat jestem ja. Gdybyś znała dzieje niektórych poszukiwaczy materiałów do prac dyplomowych, to byś tak nie oburzała się, tylko rozumiała moje "umoralnianie".

Cieszę się, że poszukiwania trwają w najlepsze i że za rok będziesz mogła pochwalić się, również nam, dyplomem (na sedinie zwracamy się per "ty", pysiu).
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
gozal
Posty: 637
Rejestracja: 7 sty 2006, o 19:22
Lokalizacja: Grünstr. / Kaiser-Wilhelm-Platz

Postautor: gozal » 13 paź 2008, o 21:53

Pysiu, bez obrazy na moderatora. I sorki, że tak późno. Co roku mamy tutaj na forum od groma ludzi poszukujących informacji na różne tematy do użytku uczelnianego i bombardujących naszych forumowiczów tego typu prośbami. Stąd po kilku latach pojawiło się lekkie zniecierpliwienie. Naprawdę proszę się nie obrażać, że niecierpliwimy się na takie instrumentalne traktowanie portalu przez użytkowników-efemerydy. Portal ten powstaje tylko i wyłącznie przez zaangażowanie i wkład pracy, a nie wyłącznie zadawanie pytań. Jest super, jak komuś zależy, żeby wzbogacić zbiory sediny.pl poprzez dodanie fotek, skrobnięcie artykułów, zadanie ciekawej zagadki, a wtedy i pomoc okazana jemu przychodzi łatwiej.
Tak to widzę - inna użytkowniczka portalu.
Gozal jest KOBIETĄ.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron