Alarm auf Station III

Gród Gryfa na taśmie filmowej.
Dorian

Postautor: Dorian » 2 sie 2005, o 13:40

Busol pisze:
Dorian pisze:Myślę, że zrzutka od Ciebie na wylicytowany film może pójść na numer konta portalu, numer u góry.
Dorian ! Nie mieszaj.

Numer konta u góry to NIE JEST nasze konto (którego nie mamy) ale numer konta komitetu odbudowy sediny (pomnika) i tylko tyle.
Drogi Busolu,
n\moze sie domzsliles juz, a jak nie to wztlumacze.......Finki ten post napisal z mojego konta, poniewaz nie wzlogowalem sie....a on też nie zauważył....
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 2 sie 2005, o 21:07

Dorian pisze:...domzsliles juz, a jak nie to wztlumacze...
Widac odrazu Dorianie, ze jestes uzalezniony od swojej niemiecko-klawiszowej klawiaturki z rozkladem znakow QWERTZ... :)
Dorian

Postautor: Dorian » 2 sie 2005, o 23:46

Dobrze obserwowałeś....Sherlocku....
a gdzie tz bzłeś w piątek?? Szukałem Ciebie co całzm Kołbacyu.... :roll: :lol:
Mir
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2005, o 11:09

Dwie tajemnicze szpule celuloidu

Postautor: Mir » 5 sie 2005, o 22:50

Witam,

Nie bardzo wiem, czy Busol zadecudował coś na temat szpuli jak w temacie z aukcji na ebay
http://cgi.ebay.com/16-mm-Film-1944-Der ... dZViewItem
Wysłałem do sprzedawcy emalie z pytaniem o czym jest film. Odpowiedział mi uprzejmie z że nie wie, bo nie ma projektora ':shock:', potem podał mi strony internetowe z których sam to kupił (a coś mi wygląda że ich nie kupił tylko robi za pośrednika i czeka aż ktoś przebije na ebaju ceny z innej aukcji). Nie podaję adresu stron bo nie mam zamiaru iść kiblować za rozpowszechnianie teści ..':twisted:'.. jak ktoś chce to pytajcie w poniedziałek Busola.

Pzdr Mir :shock: :twisted:
Ostatnio zmieniony 5 sie 2005, o 23:16 przez Mir, łącznie zmieniany 2 razy.
Mir
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2005, o 11:09

Dwie tajemnicze szpule celuloidu

Postautor: Mir » 5 sie 2005, o 22:51

Sie wysłało 2 razy, sorki. Dodam jeszcze że dostałem kroniki niemieckie o obronie Szczecina. Jeszcze nie miałem czasu zobaczyć, dam znać

Mir

No dobra.... nie mam czasu zobaczyć więc wyśle Busolowi niech sie cieszy
Ostatnio zmieniony 5 sie 2005, o 23:35 przez Mir, łącznie zmieniany 5 razy.
Mir
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2005, o 11:09

Postautor: Mir » 5 sie 2005, o 23:37

Czy ktoś mi może powiedzieć czy "Alarm auf Station III" to jest czy go ni ma.....?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 16 sie 2005, o 20:42

Film jest w drodze do nas juz chyba.

Informuje ze na liscie sponsorów filmu znalezli sie juz

Finki
Fitek-69
Piotr_now
pomorzannka
Bogus
Iwonka
Krasiu
Agata
Exadum
Busol

(jak kogos pominalem przypomniec sie prosze)

co daje laczna kwote 100 zł ze 180 zapłaconych.
Dziekujemy i bedziemy informowac na bieżąco...
Awatar użytkownika
ArkadiuszSz
Posty: 404
Rejestracja: 9 paź 2004, o 14:34
Lokalizacja: Szczecin-Altdamm

Postautor: ArkadiuszSz » 16 sie 2005, o 20:53

I ja też chciałbym się dołożyć - deklaruję 40 PLN . Proszę o numer konta na priv .
Ars Longa! Vita brevis.
========
GG 1893442
Skype: izy_dorek
WOLLINER
Posty: 12
Rejestracja: 13 cze 2005, o 20:34

Postautor: WOLLINER » 16 sie 2005, o 21:14

Zwiastun moich zdan moze wywolac na sedina.pl ,protesty,obraze,skrzywienie usmiechu itd. ale sprawa "MONY,GELD,PIENIADZE,jezeli chce cos uzyskac,to co kochasz,co lubisz to musisz kupic za cene jaka w danej chwili Ciebie stac.
Zbieranie po pare groszy od uczestnikow tego forum w sytuacji tzw.natychmiastowej to jest paranoja. Sedina jako instytucja przekazuje przelewem Geld, no po wszystkim

Pozdrawiam
Wolliner
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 16 sie 2005, o 21:20

Busol pisze:Film jest w drodze do nas juz chyba.

Informuje ze na liscie sponsorów filmu znalezli sie juz

Finki
Fitek-69
Piotr_now
pomorzannka
Bogus
Iwonka
Krasiu
Agata
Exadum
Busol

(jak kogos pominalem przypomniec sie prosze)

co daje laczna kwote 100 zł ze 180 zapłaconych.
Dziekujemy i bedziemy informowac na bieżąco...
Przy okazji, pieniążki powinny niebawem dojść, na wszelki wypadek wysłałem je wartościowym listem, aby kasa nie przepadła. Wrodzona przezorność.

Ze sprzedawcą mam jako taki kontakt i dowiedziałem się, że ma dostęp do innych filmów związanych z naszym miastem, również jakieś kroniki powojenne. Mam się zgłosić po wakacjach, najlepiej na koniec września, bo Pan jest strasznie zajęty...
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 16 sie 2005, o 21:26

WOLLINER pisze:Zwiastun moich zdan moze wywolac na sedina.pl ,protesty,obraze,skrzywienie usmiechu itd. ale sprawa "MONY,GELD,PIENIADZE,jezeli chce cos uzyskac,to co kochasz,co lubisz to musisz kupic za cene jaka w danej chwili Ciebie stac.
Zbieranie po pare groszy od uczestnikow tego forum w sytuacji tzw.natychmiastowej to jest paranoja. Sedina jako instytucja przekazuje przelewem Geld, no po wszystkim

Pozdrawiam
Wolliner
Jak widać nikt nie robi tego pod przymusem, rozumiemy się? A może zamiast przynudzać i teoretyzować w tym portalowym wcieleniu dorzuciłby Pan parę groszy na zbożny cel?
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 16 sie 2005, o 21:34

Busol pisze:Film jest w drodze do nas juz chyba.

Informuje ze na liscie sponsorów filmu znalezli sie juz

Finki
Fitek-69
Piotr_now
pomorzannka
Bogus
Iwonka
Krasiu
Agata
Exadum
Busol

(jak kogos pominalem przypomniec sie prosze)

co daje laczna kwote 100 zł ze 180 zapłaconych.
Dziekujemy i bedziemy informowac na bieżąco...
Ja też się dorzucam , przy najbliższej okazji przekazuje Ci dyszke.
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 16 sie 2005, o 21:36

WOLLINER pisze:Zwiastun moich zdan moze wywolac na sedina.pl ,protesty,obraze,skrzywienie usmiechu itd. ale sprawa "MONY,GELD,PIENIADZE,jezeli chce cos uzyskac,to co kochasz,co lubisz to musisz kupic za cene jaka w danej chwili Ciebie stac.
Zbieranie po pare groszy od uczestnikow tego forum w sytuacji tzw.natychmiastowej to jest paranoja. Sedina jako instytucja przekazuje przelewem Geld, no po wszystkim
Miło że zabierasz głos bo oznacza to że jesteś zainteresowany. Wyjaśniam więc. To nie ściepa na zakup a swego rodzaju wolontariat. Nie zbieramy szmalu żeby uciułać i kupić ale żeby wspomóc/ulżyć kupującemu bo wszyscy będziemy z tego korzystać. Taki można by rzec mecenat. Mamy gest :-)
Z racji tego że nie jesteśmy instytucją to nie ma tu skłądek, czynów społecznych jak na ogrodach działkowych itp.
W większej części poznaliśmy się w takich czy innych okolicznościach a co za tym idzie orientujemy się co z czym i po co.
Jesteś już kolejnym "głosem" mówiącym że "kupować to trzeba umić i mieć za co". Pięknie. Ale trzeba też działać a nie tylko gadać.
Rzuć okiem do galerii i np downloadu. Z nieba to nie spadło. Są to zbiory różnych osób, udostępnione za free tak żebyś mógł sobie pooglądać i podumać. Nie wspomne o masie informacji, których zdobycie graniczyło by z cudem i zajeło mase czasu. Jeżeli chcesz pomóż zamiast machać palcem i wybrzydzać.

END OF TRANSMISION
WOLLINER
Posty: 12
Rejestracja: 13 cze 2005, o 20:34

Postautor: WOLLINER » 16 sie 2005, o 21:48

No to q...napisz mi na jakie konto mam to wplacic!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 16 sie 2005, o 21:54

WOLLINER pisze:No to napisz mi na jakie konto mam to wplacic!!!!!!!!!!!
Drogi Wolliner.
Ostrzegam po raz ostatni bo brzydko piszesz.

NIe mamy konta i jak widac zyjemy bez tego.
Przy najblizszym spotkaniu na zywo mozesz przekazac jesli chcesz.
jak nie przekazesz tez sie nic nie stanie. A jak masz ochote moge podjechac gdzies w Szczcinie i pobrac zadeklarowane pieniazki.

RPosze o kontakt na priv to sie umowimy: admin@sedina.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości