pomysl na scenariusz

Gród Gryfa na taśmie filmowej.
pinio
Posty: 16
Rejestracja: 9 mar 2005, o 03:24

pomysl na scenariusz

Postautor: pinio » 21 kwie 2005, o 14:49

drodzy sedinacy,mam dla wszystkich propozycje.wraz z moim znajomym prowadzimy od jakiegos czasu dyskusje na temat zrobienia jakiegos materialu o szczecinie.znajomy jest po szkole filmowej i obecnie pracuje w branzy za granica majac sprzet i wszystko co potrzeba do realizacji takiego materialu.chcialbym wam zaproponowac wspolnie stworzenie scenariusza w ktorym zawarte bylyby materialy o szczecinie przedwojennym z okresu jego architektonicznej swietnosci,okres 2 wojny swiatowej i dzialan na tych terenach ,historia po 45 no i oczywiscie dzialalnosc sediny i ludzi ktorzy kochaja nasze miasto.zastanowcie sie prosze i dajcie odpowiedz.obecnie jestem w londynie (jutro wybieram sie do muzeum raf-u,w celu zdobycia jakis danych o lotach nad szczecin w czasie II wś) ale kontakt ze mna jest mozliwy rowniez przez gg 2015159,pozdrawiam,pinio.
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 21 kwie 2005, o 15:03

bardzo ciekawa inicjatywa, jestem za
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 21 kwie 2005, o 15:24

Służe pomocą.
Aby konkretyzowac prosze o kontakt na admin@sedina.pl
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 21 kwie 2005, o 16:38

popieram. moge się przebrać za rosyjskiego agenta i biegać po dąbiu podczas robienia materiały z okresu II wojny.
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 21 kwie 2005, o 17:12

ale z ta maska gazowa SAS'u to i tak nikt Ciebie nie rozpozna zes Rusek... :lol:
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 21 kwie 2005, o 17:40

spoko jak wbiore się w krzak to nikt mnie nie rozpozna:]
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 21 kwie 2005, o 18:20

szperacz88 pisze:popieram. moge się przebrać za rosyjskiego agenta i biegać po dąbiu podczas robienia materiały z okresu II wojny.
:shock:

I dlatego miedzy innymi pinio proponuje abys najpierw porozmawial ze mna. Chyba ze ta konwencja Ci pasuje
pinio
Posty: 16
Rejestracja: 9 mar 2005, o 03:24

Postautor: pinio » 21 kwie 2005, o 18:49

panowie i panie ,mam taka propozycje odnosnie pomyslow,moge to robic osobiscie badz jak wolicie poprzez uprzejmosci admina.niech kazdy kto ma jakis konspekt napisze o tym i mysle ze tym sposobem mozemy stworzyc cos naprawde przyjemnego.wkoncu moglibysmy przedstawic szczecin i jego historie tak jakbysmy tego chcieli(oczywiscie z uwzglednieniem faktow)poza tym moj pomysl wyglada nastepujaco:zamieszczamy wszelkie materialy obecnie dostepne ale przewodnia mysl ma krazyc wokol ludzi ktorzy przyczynili sie do zebrania tego w calosc ,czyli taka historia grupy ludzi ktorzy chca poprzez swoje pasje odkrywac historie swego rodzinnego miasta.no i oczywiscie widze tu jakies fragmenty z wypraw do podziemi :wink:,czekam na wyniki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Postautor: Gambit » 21 kwie 2005, o 19:41

A może pomyślelibyśmy nad fabułą a`la Pan Samochodzik? Taką historyczno-przygodową dla młodych zrobić... pół dokument pół fabuła... Ja mogę grać schwarz-charakter :]
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 21 kwie 2005, o 21:26

Pinio - mysle ze troszke kazdy zaangazowany sie zastanowi i spokojnie mozemy to ustalic na spotkaniu 7 maja w Wolczkowie przy Alt Stettinerze. Do tego czasu kazdy przygotuje swoj koncept i uzgodnimy jakie by bylo najlepsze rozwiazanie...
Juz to widze jak rzesze ludzi ciagna do Heliosa aby zobaczyc jak Iwonka oprowadza po swej dzielnicy a pozniej najazd kamera na Aygona jak ten zabiera nas swoim czolgiem na wyprawe nad Szmaragdowe... :)
A wlasnie, moze lepiej zrobic tak jak kiedys rzucilem pomysl aby organizowac wycieczki po dzielnicach, gdzie oprowadzalby rezydent z danej czesci miasta. W ten sam sposob moznaby stworzyc cykl reportazy - historia kazdej dzielnicy - najciekawsze momenty z jej historii, zaklady, wydarzenia etc... Moznaby to niezle dopracowac bo wiadomosci mamy sporo, ekspertow z roznych dziedzin takze wiec nic ino sklejac scenariusz :)
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2005, o 08:31 przez Yomi, łącznie zmieniany 1 raz.
pinio
Posty: 16
Rejestracja: 9 mar 2005, o 03:24

Postautor: pinio » 22 kwie 2005, o 01:54

moi drodzy jak narazie nic nie wskazuje zebym mial wolne choc na jeden dzien az do 20 maja tak wiec nie wiem czy mi sie uda dotrzec na 7 maja do Szczecina choc zrobie wszystko co sie da aby wyrwac sie choc na chwile.wierze ze mimo wszystko i tak uda nam sie doprowadzic wszystko do szczesliwego finalu,szkoda odpuscic sobie mozliwosc uwiecznienia czegos tak istotnego.mysle ze taki material moglby byc podsumowaniem pracy i dorobku wielu ludzi z tego portalu(jestem pod wielkim wrazeniem waszej znajomosci i wiedzy historycznej)pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron