Pokaz filmu "Wiatr od morza. Big Beat po szczecińsku"

Gród Gryfa na taśmie filmowej.
Awatar użytkownika
Cpt.Kyniev
Posty: 135
Rejestracja: 12 gru 2009, o 11:27
Lokalizacja: Szczecin

Pokaz filmu "Wiatr od morza. Big Beat po szczecińsku"

Postautor: Cpt.Kyniev » 16 cze 2011, o 00:25

Mogliby trochę wczesniej ogłaszac takie rzeczy: http://www.rozrywka.stetinum.pl/pl/wiad ... na_ekranie
Ja idę na pewno!
---
Zapraszam:
www.popetersburgu.pl
www.facebook.com/popetersburgu
Stau
Moderator
Posty: 498
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:19
Lokalizacja: Szczecin - Stary Turzyn

Re: Pokaz filmu "Wiatr od morza. Big Beat po szczecińsku"

Postautor: Stau » 16 cze 2011, o 22:31

Cpt.Kyniev pisze:Mogliby trochę wczesniej ogłaszac takie rzeczy: http://www.rozrywka.stetinum.pl/pl/wiad ... na_ekranie
Ja idę na pewno!
I jak - byłeś??? Jeśli tak - napisz coś więcej.

Swoją drogą zadziwiają mnie ostatnio godziny promocyjnych wydarzeń. Film puścili w czwartkowe południe ("w samo południe" chciałoby się rzec), gdy większość osób jest w pracy. Nie widzę nawet, aby planowano kolejny seans. Jutro z kolei, o godzinie 14.00, w Muzeum Narodowym rozpocznie się promocja monografii Rafała Makały „Między prowincją a metropolią. Architektura Szczecina w latach 1891-1918”. Publikacja wydana w Serii Historia Sztuki Biblioteki Naukowej Muzeum Narodowego. Będzie z pewnością dużo VIP-ów, ale znowu - ta feralna godzina uniemożliwia przyjście wielu ludziom.
"Dziki to lud doświadczony w walkach na lądzie i morzu. Przyzwyczajony żyć z rabunku i grabieży. W przyrodzonej jakiejś dzikości - zawsze nieposkromiony" <--- Herbord o mieszkańcach Pomorza - XII wiek.
Awatar użytkownika
Cpt.Kyniev
Posty: 135
Rejestracja: 12 gru 2009, o 11:27
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pokaz filmu "Wiatr od morza. Big Beat po szczecińsku"

Postautor: Cpt.Kyniev » 16 cze 2011, o 23:40

Tak, byłem i nie żałuję :) Jedyny mankament, że nie mogłem zostać na dyskusji, bo właśnie do pracy na 14 leciałem. Tutaj mój fart, że udało z czasem się udało.
Film ciekawy, w głównej mierze składa się z wywiadów, ale również jest trochę materiałów archiwalnych z występów rock and rollowych zespołów ze Szczecina, przeglądów młodych talentów itp.

Masz rację, że te godziny jakieś z kosmosu wzięte, nie mam pojęcia czemu akurat takie. Na jutrzejszą promocję książki pana Makały również się wybieram, ale to znowu tylko dzięki temu, że akurat w piątki pracuję do 14 i mogę urwać się wcześniej - jakoś los mi sprzyja drugi raz z rzędu :)
Pozdro
---
Zapraszam:
www.popetersburgu.pl
www.facebook.com/popetersburgu
Stau
Moderator
Posty: 498
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:19
Lokalizacja: Szczecin - Stary Turzyn

Re: Pokaz filmu "Wiatr od morza. Big Beat po szczecińsku"

Postautor: Stau » 16 cze 2011, o 23:46

Ja jutro też będę - zatem do zobaczenia ;).
"Dziki to lud doświadczony w walkach na lądzie i morzu. Przyzwyczajony żyć z rabunku i grabieży. W przyrodzonej jakiejś dzikości - zawsze nieposkromiony" <--- Herbord o mieszkańcach Pomorza - XII wiek.
Awatar użytkownika
Tasza
Posty: 346
Rejestracja: 7 lut 2007, o 22:18
Lokalizacja: Stettin-Grabow

Re: Pokaz filmu "Wiatr od morza. Big Beat po szczecińsku"

Postautor: Tasza » 17 cze 2011, o 09:23

Cpt.Kyniev pisze:Mogliby trochę wczesniej ogłaszac takie rzeczy: http://www.rozrywka.stetinum.pl/pl/wiad ... na_ekranie

Jako jedno z pierwszych ogłoszenie pojawiło się właśnie na "sedinie": viewtopic.php?f=28&t=12695

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron